درمان لاغری

پکیج درمان لاغری

درمان لاغری | شاید این روزها هرکجا که می نشینید حرف از درمان چاقی و کاهش وزن باشد اما همه هم این طور نیستند. در میان افرادی که با دیدن شکم و پهلوی بزرگ شان در آینه، آه از نهادشان بلند می شود، عده ای هم هستند که از اندام لاغر خود ناراضی هستند و هر روز با خود فکر می کنند که چطور چند کیلوگرم به وزن خود اضافه کنند.

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که از لاغری بیش از حد کلافه شده اید و هرچه که می ‌خورید، باز هم چاق نمی ‌شوید؛ بهتر است که رژیم چاقی را برای افزایش وزن بکار بگیرید. ممکن است بارها به شما گفته باشند که “چقدر لاغری، پوست و استخوان شده ای، اگر کمی چاق شوی چهره ات شاداب تر خواهد بود” و مواردی از این قبیل.

بسیاری با هربار نگاه کردن به آینه به جای این که با دیدن شکم بزرگ شان غر بزنند و ناراضی باشند، از شدت لاغری و استخوانی بودن اندام خود دلخور هستند و لاغری برای شان یک آرزوی دست ‌نیافتنی شده است. اگر شما م در زمره این گروه قرار دارید بهتر است بدانید که می توانید با مصرف برخی از داروهای گیاهی این معضل را برای همیشه حل کنید. بر خلاف اینکه افراد چاق همیشه دوست دارند لاغری را تجربه کنند، افراد بسیار لاغر نیز در پی چاق شدن برای افزایش وزن و زیبایی خود هستند. بنابراین اگر شما نیز جزو افراد بسیار لاغر جامعه و با کمبود وزن می باشید، خواندن این مطلب می تواند برای تان سودمند باشد.

درمان لاغری
درمان لاغری

لاغرها چطور لاغر باقی ماندند؟

یکی از مهم ترین دلایلی که مانع رسیدن افراد لاغر به وزن ایده آل شان می شود این است که در قبال فعالیت‌ های روزانه که در طول روز انجام می دهند غذای کمتری مصرف می‌ کنند. دانشمندان و پژوهشگران معتقدند مردان و زنانی که در مقابل فعالیت ‌های روزانه‌ شان غذا با حجم کمتری مصرف می کنند نمی ‌توانند خود را به وزن استاندارد و ایده آلی که مدنظرشان است، برسانند.

البته شایان ذکر است که منظور ما از فعالیت های روزانه تنها فعالیت ‌های فیزیکی و جسمانی نیست بلکه فعالیت های فکری و ذهنی هرفرد نیز جزو فعالیت های روزانه اش دسته بندی می شود. شاید برخی از افرد آن طور که باید در طول یک روز فعالیت های فیزیکی نداشته باشند و کل روزشان را با نشستن پشت میز و کار کردن گذراندند اما آن ها از نظر فکری و ذهنی بسیار درگیر بودند و همچنین هنگام صرف غذا نیز مقدار کافی از غذا به بدن شان نرسیده. در این صورت می توان گفت که آن ها نتوانستند به وزن دلخواه شان برسند و دچار لاغری شدند. اما دقیقا

چطور این اتفاق می افتد؟!؟

کارشناسان پارسی سلامت معتقدند انرژی که بدن برای فعالیت ‌های فیزیکی و ذهنی خود صرف می ‌کند از طریق سوخت ‌و ساز مواد غذایی مصرفی خود به دست می ‌آورد. پس شخصی که در مقابل فعالیت‌ هایی که انجام می دهد غذای کافی مصرف نکند، آن گاه انرژی موردنیازش را از طریق بافت‌ های بدن به دست می ‌آورد و این امر سبب لاغری فرد می‌ گردد.
اما همیشه هم این طور نیست، گاهی افراد به دلیل این که دستگاه گوارش شان به‌ خصوص درروند سوخت‌ و ساز دچار اختلال می ‌گردد، دچار لاغری بیش از اندازه می شوند و همان طور هم می مانند. به همین دلیل همیشه افراد برای افزایش وزن شان باید به بررسی ‌سلامت و عملکرد دستگاه گوارش خود بپردازند و از چگونگی سوخت ‌و ساز بدن شان آگاه شوند سپس نسبت به افزایش وزن خود اقدام کنند. در غیر این صورت نه ‌تنها هیچ افزایش وزنی پیدا نمی ‌کنند بلکه دچار کاهش وزن نیز می شوند.

از دیگر عواملی که موجب لاغر شدن عده ای می شود، بی‌ اشتهایی عصبی است. اما چه زمانی افراد دچار بی اشتهایی عصبی می شوند؟؟؟ هنگامی که کارهای سنگین، پرمسئولیت و پرتنش را انجام می دهند به بی اشتهایی عصبی دچار می شوند. شاید برای تان جالب باشد که حتی برخی اوقات خانم‌ های خانه ‌دار به علت فکر زیاد روی مسائل و مشکلات خانوادگی و حین انجام کارهای روزانه‌ ی خود دچار این مشکل می‌ شوند. عواملی مثل ناراحتی، اضطراب، غصه، استرس و فشارهای عصبی بر روی شخص موجب کاهش اشتها و درنتیجه لاغری می‌ شود و این عوامل باعث می ‌شوند مواد غذایی به‌ درستی هضم و جذب بدن نشوند و فرد را دچار لاغری می ‌کنند. بنابراین اگر دچار این اختلال هستید، ابتدا به درمان آن بپردازید و بعد برای لاغری خود اقدام نمایید. برای درمان این م می توانید به جای مصرف قرص ها و داروهای شیمیایی از داروهای کاملا گیاهی و به دور از هرگونه مواد شیمیایی پکیج درمان لاغری پارسی سلامت استفاده کنید.

درمان لاغری
درمان لاغری

اما نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در طب سنتی این طور آمده است که مواد غذایی که وارد بدن انسان می‌ شود، پس از هضم و جذب به چهار خلط صفرا، سودا، دم و بلغم تبدیل می شود. بنابراین اگر مواد غذایی مصرفی شما، از مواد سالم و طبیعی باشد در بدن اخلاط مناسب ایجاد می ‌شود. اما امان از روزی که به مصرف مواد غذایی ناسالم روی بیاورید، در این شرایط این مواد ناسالم به اخلاط نامناسب تبدیل می‌ گردد و از افزایش وزن فرد جلوگیری می ‌کند. حتی گاهی ممکن است لاغری فرد به دلیل بیماری‌ های کبدی و بیماری‌ هایی که منجر به بزرگ شدن طحال می ‌شوند، باشد. اسهال را هم می توان یکی دیگر از مواردی دانست که افراد را لاغر نگه می دارد. علاوه بر این ها وجود انگل در دستگاه گوارش نیز می تواند عامل لاغری بیش از حد باشد چرا که انگل پیش از آن که مواد غذایی هضم و جذب بدن شود از آن ‌ها تغذیه می ‌کند.
همچنین نداشتن خواب کافی و منظم نیز یکی دیگر از عواملی است که موجب کاهش وزن می ‌شود. افرادی که برای درمان لاغری خود و رسیدن به وزن ایده آل شان تلاش می کنند، علاوه بر تنظیم ساعت خواب شان، باید کارها و فعالیت‌ های روزانه‌ ی خود را نیز تنظیم نمایند.

مصرف چه گیاهانی به درمانن لاغری تان کمک می کنند؟

یکی از گیاهان بسیار مفید برای افزایش وزن، بابونه است. شما با مصرف این گیاه پرخاصیت می توانید از لاغری خداحافظی و به چاقی سلام کنید! بابونه دارای خاصیت افزایش اشتها است به همین دلیل برای افزایش وزن مفید است. اگر به طور مرتب و هر روز گیاه بابونه را مصرف کنید پس از گذشت مدتی شاهد افزایش وزن تان خواهید بود.

از دیگر راه های طبیعی و خانگی برای درمان لاغری و افزایش وزن استفاده از گیاه شیرین ‌بیان است که با مصرف آن شاهد افزایش وزن خود خواهید بود.

دارفلفل میوه گیاهی است که در فارسی به آن فلفل دراز می‌ گویند. این گیاه از خانواده فلفل است و در کتب طب سنتی آن را فلفل فرنگی و فلفل ارناوت نیز می نامند. خوردن دارفلفل آن هم به صورت عرق می تواند تاثیر چشمگیری بر روند افزایش وزن تان بگذارد.

از دیگر گیاهان مفیدی که در پکیج درمان لاغری پارسی سلامت یافت می شود رازیانه است. یکی از فواید عرق رازیانه، چاقی صورت آن هم بدون هیچ گونه عوارض است. کارشناسان پارسی سلامت روی این موضوع تاکید دارند که می توانید بدون عمل های جراحی یا انجام تزریق های مختلف و تنها با خوردن عرق رازانه صورتی چاق و پر داشته باشید. تزریق یا انجام عمل های مختلف چیزی جز هزینه های گزاف نداشته و ندارد، درحالی که شما عزیزیان می توانید با خریدن پکیج درمان لاغری پارسی سلامت که یکی از گیاهان آن رازیانه است، صورتی چاق و با فرم ایده آل داشته باشید. بنابراین یشنهاد می ‌کنیم قبل از روی آوردن به این روش‌ ها حتما به سراغ عرق رازیانه و استفاده اصولی از آن برای چاقی صورت بروید.

گیاه پونه که عطری شبیه نعناع دارد، تنها فقط یک گیاه سم زدا نیست. پونه کوهی هم از بدن تان سم زدایی می کند و هم ترکیب آن در کنار گیاهاین دیگر مثل رازیانه و دارفلفل می تواند روند چاقی شما را سریع تر و راحت تر کند.

تقریبا همه افراد دارچین را به انواع چوب و ادویه ای برای لاغر شدن می شناسند در حالی که نمی دانند ترکیب آن با گیاهان دیگر مثل بابونه و شیرین بیان می تواند وزن تان را افزایش دهد.

درمان لاغری
درمان لاغری

گیاه زنجبیل نیز به دلیل این که برای ناراحتی‌ های دستگاه گوارش بسیار مفید است درنتیجه بر روی افزایش اشتها تأثیر فوق کمک بسیار زیادی می کند. برای مصرف زنجبیل هم می توانید آن را به صورت پودر مصرف کنید و یا گیاه تازه ی آن را خریداری کرده و در یک فنجان آب دم کنید یا آن را رنده و در غذا استفاده کنید. اما پارسی سلامت این کار را نیز برای تان راحت کرده در این پکیج یکی از گیاهانی که وجود دارد زنجیبل است که می توانید آن را در کنار دیگر گیاهان مصرف کنید.

عرق بهار نارنج اشتها آوری قوی است. افرادی که به هر دلیلی دچار بی اشتهایی هستند و میلی برای خوردن غذا ندارند، می توانند از عرق بهارنارنج به عنوان اشتهاآور استفاده کنند.

اگر به دنبال چاق شدن پایین تنه تان هستید، بهترین گیاهی که می توانید مصرف کنید، شنبلیله است. این دانه ها به کنترل طبیعی دیابت و کاهش وزن کمک می کنند. شاید به نظر متناقض با هدف ما باشد، اما آثار این دانه گیاهی با نحوه مصرف آن متفاوت خواهد شد. برای افزایش وزن، نوشیدن چای دانه های شنبلیله در وعده های صبح و شب یا نوشیدن عرق آن می تواند مفید باشد.

گیاه یونجه به دلیل خواصی که دارد می تواند بر چاقی تاثیر گذار باشد. مخصوصا چاق شدن در ناحیه صورت که این مورد بسیار مورد توجه می باشد. پس می توان با مصرف روزانه نیم استکان عرق یونجه در صبح و عصر به مدت دو هفته اثر بخشی آن را ببینید.