پکیج چاقی پارسی سلامت

پکیج چاقی پارسی سلامت

پکیج چاقی پارسی سلامت | امروز تعداد افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند و روز به روز به دنبال راهی هستند تا به اندام ایده آل برسند در حال افزایش است. شاید ریشه این مشکل را بتوان در پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن کارها جستجو کرد.در واقع امروز افراد و نام و شرایط زنان زیادی را روزانه پشت مانیتور های شان مشغول به فعالیت هستند و مابقی زمان خود را نیزمشغول خوراکی خوردن و یا استراحت کردن هستندو همین امر باعث می‌شود که در طولانی مدت افراد وزن زیادی اضافه کنند.
از این رو همواره افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند کاهش وزن و لاغری را تجربه کنند اما آنچه نباید از آن غافل شوند این است که برای رسیدن به تناسب اندام در کنار داشتن یک رژیم غذایی مناسب، نیاز به یک برنامه ورزشی منظم نیز خواهد بود.

پکیج چاقی پارسی سلامت
پکیج چاقی پارسی سلامت

روش های بسیاری موجود است که در آن سلامت فرد را در رابطه با وزن آنها می توان دسته بندی کرد اما روشی که به طور وسیع استفاده می شود شاخص توده بدن (BMI) است.
اندازه گیری BMI تعیین می کند که آیا وزن شما برای قدتان مناسب است یا خیر؟ BMI را می توان با ماشین حساب محاسبه کرد.

برای اکثر افراد بالغ:

BMI از 25 – 29.9 به معنی آن است که شما دارای اضافه وزن هستید.
BMI از 30 – 39.9 به معنی آن است که شما چاق هستید.
BMI از 40 یا بالاتر به معنی آن است که شما به شدت چاق هستید.

البته به خطر بسپارید که نمی توان به طور قطعی به BMI اعتماد کرد چرا که افرادی که بسیار عضلانی هستند گاهی دیده می شود که BMI بالایی دارند و با این وجود چربی اضافی نیز ندارند.
معیار بهتری که در این باره می توان در نظر گرفت این است که چربی اضافی دور کمر را اضافه بگیرید. به طور کلی، مردان با دور کمر 94 cm یا بیشتر و زنان با دور کمر 80 cm یا بیشتر احتمال بیشتر در خطر ابتلا به مشکلات سلامتی مرتبط با چاقی قرار خواهند داشت.
چنانچه بعد از انجام تمامی این تست ها به این نتیجه رسیدید که دارای اضافه وزن هستید به خودتان هیچ گونه نگرانی راه ندهید چرا که چنانچه قصدتان از لاغری و رسیدن به اندامی ایده آل قطعی باشد، آن را تجربه خواهید کرد، تنها و تنها باید بخواهید، ما بقی امور انجام پذیر خواهد بود.
اولین مسئله ای که بایستی نسبت به دانستن آن اقدام کنید این است که علت چاقی تان را پیگیری کنید. چاقی شما ریشه در چه دارد؟ به همین منظور بهتر است که قبل از انجام هر کاری به یک پزشک مراجعه کنید و آزمایش چکاپ بدهید تا از سلامتی خود کاملاً آگاه شوید چرا که برخی از مشکلات همچون کم کاری و یا پرکاری غده تیروئید می تواند در چاقی و یا لاغری شما نقش بسزایی داشته باشد، البته این تنها یکی از موارد وجود بود که به آن پرداختیم. برای نمونه چنانچه غده تیروئید شما کم کار باشد دچار اضافه وزن خواهید شد و این شرایط ادامه خواهد داشت تا زمانی که نسبت به آن مطلع شدهو در راستای برطرف کردن مشکل تان اقدامی انجام دهید.
و اما افرادی نیز که بعد از انجام آزمایش از سلامتی خود مطلع شدند بایستی مشکل و البته راه حل را در جایی دیگر جستجو کنند. برای مثال مصرف بیش از حد کالری در طولانی مدت منجر به افزایش وزن می شود و افرادی که نسبت به کالری مصرفی شان آگاه نباشند قطعا با مشکل چاقی رو به رو خواهند شد.
بنابراین بهتر است که دفترچه ای را به این کار اختصاص دهید و برای چند روز پیاپی هر آنچه در طول روز مصرف می کنید را یادداشت کنید تا بتوانید به یک نتیجه کلی برسید و بتوانید بر آن کنترل داشته باشید.

پکیج چاقی پارسی سلامت
پکیج چاقی پارسی سلامت

به طور متوسط مردانه روزانه به 2500 کالری و زنان به 2000 کالری برای انجام وظایف روزانه شان نیاز خواهند داشت. اگر که دریافت کالری شما بیشتر از میزان مورد نیاز بدن تان باشد، قطعا این کالری ها به شکل چربی در بدن و مخصوصا شکم تان ذخیره خواهد شد. بنابراین اگر مشکل کارتان همین است بهتر است بین کالری های دریافتی و مصرفی تان تعادل برقرار کنید تا بتوانید زودتر به لاغری برسید.
سبک زندگی ناسالم و نداشتن تحرک از دیگر عواملی است که منجر به چاقی افراد می شود. داشتن فعالیت های فیزیکی به طور منظم باعث خواهد شد که توده عضلانی تان افزایش و البته حجم و جرم چربی در بدن تان کاهش پیدا کند. برای تغییر سبک زندگی تان بهتر است که روزانه زمانی چه بسا کوتاه را به پیاده روی اختصاص دهید و تلاش کنید که کمتر زمان تان را به تماشای تلویزیون اختصاص دهید. تلویزیون تماشا کردن باعث می شود که بیشتر در معرض تبلیغات قرار بگیرد و چه بسا حس گرسنگی بر شما غالب شود و شما را ترغیب به مصرف خوراکی هایی کند که واقعا لزومی برای مصرف شان وجود نداشته باشد.
اختصاص دادن 2 تا 3 ساعت زمان برای انجام ورزش هوازی نیز در طول هفته شما را روی فرم نگه می دارد. از جمله ورزش های هوازی می توان به پیاده روی، دو و دوچرخه سواری اشاره کرد.
مصرف بیش از اندازه فست فودها نقش بسیار پر رنگی در چاقی دارد، چرا که این خوراکی ها چگالی انرژی بالایی داشته و به سرعت باعث اضافه وزن می شود. بنابراین کنترل این مورد نیاز از واجبات می باشد.
و اما به نوع آنچه نیز مصرف می کنید باید دقت کنید. برای مثال دقت داشته باشید که مصرف کربوهیدرات ها در نهایت منجر به چاقی می شود. زمانی که شما کربوهیدرات مصرف کنید محصول نهایی آن گلوکز می باشد که با افزایش گلوکز در سطح خون، پانکراس برای آزاد سازی انسولین تحریک می شود که این هورمون نقش بسزایی در افزایش وزن خواهد داشت.
گاهی مواقع نیز دیده شده که افرادی که در شرایط نا به سامانی به سر می برند و از لحاظ روحی حال متعادلی ندارند بیشتر از سایرین در معرض پرخوری قرار می گیرند و در واقع استرس و ناراحتی و عصبانیت در تعدادی از اشخاص به شکل پرخوری خودش را نشان می دهد.
جالب است بدانید که مصرف یک سری از داروها همچون: دارو های ضد افسردگی نیز منجر به چاقی بیش از حد خواهد شد. این دارو ها در بسیاری از مواقع منجر به چاقی می شود، اما اگر این مسئله در مورد شما صدق می کند هرگز برای لاغر شدن و بدون مشورت با پزشک داروهای خود را قطع نکنید. فراموش نکنید انسانی که از لحاظ روحی به تعادل رسیده باشد قطعا خوشبخت تر از کسی است که با حجم زیادی از مشکلات دست و پنج نرم می کند اما روان آرامی ندارد و اما از اندامی ایده آل بهره مند است.

پکیج چاقی پارسی سلامت
پکیج چاقی پارسی سلامت

تمامی مواردی که در بالا به آن پرداخته شد از جمله عواملی بود که می تواند در فرد منجر به اضافه وزن و چاقی شود.
مشورت با کارشناسان تغذیه و البته افراد صاحب نظر همچون مربیان ورزشی و متخصصان غدد می تواند شما را در مسیر درستی قرار دهد، چرا که پیشنهاد این افراد نیز قطعا دنبال کردن رژیم های اصولی و استاندارد و البته داشتن فعالیت های فیزیکی مناسب است تا به حدی که کالری دریافتی و مصرفی بدن تنظیم شود و سوخت و ساز آن مدیریت شود، اما در کنار این دو می توانید به خودتان کمک کنید تا زودتر به اندام ایده آل تان برسید.
پیشنهاد ما به شما خرید بازدید از سایت پارسی سلامت و تهیه پکیج های چاقی آن است. پارسی سلامت با 50 سال سابقه همواره در تلاش بوده است تا راهی را برای سالم زیستن برای تمامی افراد به ارمغان آورد.
کارشناسان ما تلاش کرده اند تا با بهره گیری از علم نوین و البته طب سنتی به افراد کمک کنند تا با مصرف داروها و دمنوش های گیاهی یک زندگی سالم را تجربه کنند. پارسی سلامت نماد سلامتی تمامی افرادی است که به نوعی خواهانیک زندگی سالم هستند.
پکیج درمان چاقی پارسی سلامت می تواند برای تمامی افرادی که به دنبال راهی برای درمان چاقی و اضافه وزن هستند روشی موثر و خوب باشد. موارد مصرف این پکیج به شرح زیر است:

کنترل کننده اشتها، چربی سوز و کمک به هضم سریع تر غذا.
چنانچه علت چاقی و اضافهوزن خود را فهمیدید و توانستید به وزن ایده آل تان برسید فراموش نکنید که با کمک گرفتن از روش های موجود به دنبال روشی برای ثابت کردن وزن تان باشید. درواقع تثبیت وزن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که گاهی افراد از آن غافل می شوند و به همین علت نتیجه ای که بعد از مدتی تلاش به آن دست پیدا کرده اند را از دست خواهند داد و چه بسا دیگر حوصله ای برای تکرار این پروسه نداشته باشند.
پکیج درمان چاقی پارسی سلامت با ترکیبات خاصی که دارد می تواند به شما کمک کند تا هر چه زودتر به اندام ایده آل تان برسید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات پارسی سلامت مورد تایید استاندارد های بهداشتی می باشد.
مبتلایان به بیماری های قلبی و عروقی، ریوی و یا دیگر بیماری های خاص می باشند و همچنین زنان باردار و کودکان، بهتر است که با مشورت با پزشک شان از این محصول استفاده کنند.